Biustonosz samonośny – jak się za to zabrać?

Na rynku dostępne są różne rodzaje biustonoszy, które należy dobrać do okazji czy ubrania. W sytuacji, kiedy stawiamy na sukienkę bądź kombinezon z odsłoniętymi plecami, warto postawić na biustonosz samonośny. Dzięki niemu możliwe jest bardzo dobre podtrzymanie biustu za pomocą specjalnych nakładek idealnie dopasowanych do ciała.

Biustonosz samonośny to rozwiązanie dla tych kobiet, które nie przepadają za noszeniem staników i chętnie z nich rezygnują. Ważne jest jednak to, aby został prawidłowo dobrany, gdyż jest on pozbawiony elementu odpowiedzialnego za podtrzymanie biustu. Aby dobrze dopasować biustonosz samonośny należy skupić się przede wszystkim na wielkości piersi i to rozmiar miseczki jest tutaj najważniejszą kwestią.

Gdy już uda nam się dokonać zakupu najlepszego dla siebie biustonosza, kolejną kwestią jest sposób zakładania go. Przede wszystkim skóra musi być czysta i sucha i dopiero przy zdejmowaniu delikatnie zwilżamy ją wodą. Niestety, w letnie upalne dni, kiedy skóra może się spocić, również biustonosz samonośny może się przesunąć czy wręcz odkleić, dlatego trzeba na niego szczególnie uważać. Ważne jest również odpowiednie mycie biustonosza silikonowego – należy zrezygnować ze wszystkich mocnych środków chemicznych.


Opublikowano

w

przez

Tagi: