Podczas organizacji swojego ślubu trzeba podjąć naprawdę mnóstwo większych i mniejszych decyzji. Niektóre z nich wydają się być odrobinę trywialne, ale tak naprawdę to mają również duże znaczenie dla ogólnego odbioru przyjęcia. Dotyczy to między innymi samym zaproszeń ślubnych oraz całej papierowej oprawy.

Pierwsze wrażenie czyli zaproszenie ślubne

Kiedy informujemy naszych gości o ślubie, to tak naprawdę zaproszenie jest pierwszym wrażeniem imprezy, którą się organizuje. Często to właśnie samo zaproszenie nawiązuje do pewnej kolorystyki czy motywów,  które później pojawiają się już podczas samego przyjęcia. Jeżeli dla kogoś pierwsze wrażenie jest ważne, to po prostu musi postawić na atrakcyjne wizualnie zaproszenia. W ten sposób może też poinformować swoich gości o klimacie planowanej imprezy. Przykładowe zaproszenia ślubne boho informują o tym, że impreza będzie miała właśnie taki charakter i odbędzie się pod gołym niebem, w starej stodole lub atrakcyjnej szklarni. Właśnie w taki sposób są organizowane modne przyjęcia ślubne boho.

Papierowa oprawa wesela

Zaproszenia w stylu boho to tylko jeden z elementów tak zwanej papierowej oprawy. Poza tym potrzebne będą jeszcze karteczki z podziękowaniem dla gości za przybycie na przyjęcie, winietki na stół oraz winietki na alkohol, wszelkie karteczki ozdabiające słodki stół, oraz inne tego typu smaczki, dzięki którym przyjęcie weselne ma naprawdę niebanalny charakter i wyjątkową atmosferę. Tego typu papierową oprawę wesela warto utrzymać w spójnej stylistyce.

Comments are closed.