hilfiger

Hilfiger – pierwsze i współczesne projekty marki

Tommy Hilfiger jest projektantem mody, który tworzy casualowe i modne ubrania. Marka Tommy Hilfiger skierowana jest do nastolatków i młodych dorosłych.

Pierwsze i kolejne projekty od marki Hilfiger

Pierwszą słynną linią odzieżową Tommy’ego Hilfigera były Tommy Jeans, które zaprojektował w 1985 roku. Po tym jak jego dżinsy stały się popularne, a Hilfiger zaczął sprzedawać inne casualowe ubrania pod nazwą Tommy Jeans.
W 1988 roku Tommy zaprojektował swoją pierwszą linię męską. Linia ubrań nosiła prostą nazwę od jego imienia – Tommy. Linia ta odniosła duży sukces, a Hilfiger wprowadzał kolejne linie ubrań.
W kolejnych latach Hilfiger zaprojektował swoją pierwszą kolekcję damską. Ubrania były bardzo popularne i sprzedawał je pod marką Tommy Hilfiger.Projektant jest znany z partnerstwa z Coca-Colą i celebrytami. Zaprojektował linię odzieży Coca-Coli o nazwie TommyXCola. Linia ubrań była bardzo popularna i zainspirowała wielu projektantów mody do tworzenia podobnych połączeń.

hilfiger

Odzież Tommy Hilfiger odwzorowaniem osobowości projektanta

Ubrania Hilfigera znane są z jaskrawych kolorów, które odzwierciedlają osobowość Hilfigera. Aby dopasować się do osobowości Hilfigera i jego zamiłowania do jaskrawych kolorów, wiele sklepów Tommy Hilfiger jest jasno oświetlonych; niektóre sklepy mają projekcje samego Hilfigera wyświetlane na budynku.
Sklepy Tommy Hilfiger posiadają strefy handlowe zwane „Ports of Call”, w których towary są wystawione w swobodnym otoczeniu, takim jak plaża, kawiarnia lub przystań dla łodzi.
Sklepy Tommy’ego Hilfigera są dość popularne, a jego linie odzieżowe są sprzedawane w wielu domach towarowych i sklepach specjalistycznych.


Opublikowano

w

przez

Tagi: