Zabawki erotyczne i seksowna bielizna to najczęstsze prezenty, jakimi obdarowywana jest przyszła panna młoda. Wibrator dla par, koronkowe body, sztuczny penis czy kajdanki z futerkiem na stałe już weszły do kanonu najlepszych prezentów na wieczór panieński. Żadna impreza nie może się bez nich obyć, podobnie jak bez striptizera, który zabawia uczestniczki imprezy swoim zmysłowym tańcem i kusi pięknie zbudowanym ciałem. Te wszystkie atrakcje przygotowane dla mającej wyjść za mąż dziewczyny, mają jej przypominać o tym, że po ślubie nie będzie już mogła tak świetnie się bawić.

Wieczór panieński to wielowiekowa tradycja. Zawsze odbywa się w wąskim, wyłącznie damskim towarzystwie. Organizatorka takiej imprezy musi zadbać o wszystkie detale. Odpowiednie dekoracje, fikuśne przebrania, wykwintne przekąski i drinki, a nawet ekskluzywna limuzyna, niczego nie może zabraknąć.

Oczywiście dobrze, żeby impreza utrzymana była w klimacie, który pasuje przyszłej pannie młodej. Trudno organizować wieczór panieński z erotycznymi gadżetami dla kobiety, która w towarzystwie zabawek o fallicznych kształtach, wibratorów dla par czy podobnych gadżetów będzie się czuła zakłopotana i skrępowana. Dlatego dobrze, żeby organizatorką wieczoru panieńskiego była najbliższa przyjaciółka, która doskonale zna upodobania przyszłej mężatki.

 

Comments are closed.