Lista weselnych obowiązków

Chcielibyśmy się podzielić propozycją nowoczesnego upominku dla gości weselnych od pary młodej. Skromny, ale symboliczny gadżet, jakim jest klucz otwieracz podziękowania ślubne z dołączoną karteczką – z tekstem zgodnym z życzeniem klienta, mogącym być na przykład krótkim wierszem – to nowoczesna i oryginalna forma pamiątki oraz podziękowania przybyłym na uroczystość gościom.

Najważniejsze wydarzanie w życiu

Decyzja o zawarciu małżeństwa i stanięcie przed ołtarzem to jedno z najpiękniejszych, lecz zarazem najbardziej stresujących wydarzeń w życiu dorosłego człowieka. Ogrom przygotowań, niosących ze sobą niejednokrotnie zszargane nerwy i niemałe wydatki to tylko ułamek tego, co przeżywają partnerzy chcący wstąpić w związek małżeński. Para młoda chcąc przeżyć ten wyjątkowy dzień ze swoimi najbliższymi, jest zobowiązana zorganizować niezapomnianą i pełną wrażeń zabawę weselną. Koniecznym aspektem w przypadku organizacji takiej uroczystości jest niewątpliwie znalezienie spełniającej wymagania pary młodej restauracji z bogatą ofertą restauracyjnego menu, czy znalezienie zespołu muzycznego, który ma za zadanie rozbawić każdego gościa, porywając go do tańca swoimi wykonaniami muzycznymi. Czy jeśli wszystkie te podstawowe kwestie organizacyjne uda się partnerom sfinalizować w satysfakcjonujący dla nich sposób, to zadbanie o kwestie drugorzędne nie jest już tak ważne? 

Ważny jest każdy aspekt

Z punktu widzenia gości chcących dobrze zjeść, potańczyć przy dobrej muzyce i bawić się w dobrym towarzystwie wypełnienie wspomnianych, podstawowych obowiązków pary młodej będącej bezpośrednim organizatorem weselnej zabawy jest wystarczające – przynajmniej na tyle, by goście mogli z pełną szczerością zachwalać uroczystość weselną pod kątem jej organizacji. Jednak pani młoda i pan młody muszą sobie zdawać sprawę, że muszą dać od siebie coś więcej niż to, czego goście na ogół wymagają. Koniecznym aspektem do spełnienia przez parę młodą są na pewno upominki, które będą jednocześnie formą podziękowania i pamiątki wynikającej z obecności podczas uroczystości weselnej. 

Prosto a zarazem oryginalnie

Przykładem wyszukanego podarunku skierowanego w stronę przybyłych na imprezę weselną osób może być na pewno gadżet w formie klucza otwieracza: https://z-milosci.pl/c/klucze-otwieracze-podziekowania, który z dołączoną karteczką z podziękowaniami za przybycie na wesele może przez swoją prostotę, a jednocześnie oryginalność spotkać się z uznaniem i zadowoleniem ze strony gości, których chcemy obdarzyć takim prezentem. W przypadku braku pomysłu na treść zawartą na dołączonej kartce, można bazować na kilku sprawdzonych tekstach, które są w stanie wywołać zarówno wzruszenie jak i uśmiech na twarzy najbliższych pani młodej i pana młodego. 

Droższe nie znaczy lepsze

Co ważne w temacie upominków tego rodzaju – należy pamiętać, że skromny podarunek często może spotkać się z o wiele lepszym odbiorem niż coś, na co wyda się o wiele więcej z budżetu przeznaczonego na całokształt związany z weselnym przedsięwzięciem. Mówiąc wprost –  drogie upominki mogą uznane za przerost formy nad treścią, które mogą nawet przyczynić się do tego, że gość poczuje się niekomfortowo otrzymując nad wyraz drogocenny upominek.


Opublikowano

w

przez

Tagi: