slubne 2018Przygotowania do ślubu potrafią być bardzo czasochłonne. To dlatego warto rozpocząć je odpowiednio wcześniej, aby mieć pewność, że wszystko zostało należycie przygotowane. Dużo czasu należy poświęcić zwłaszcza na szukanie wymarzonej sukni ślubnej. W tej chwili w salonach z modą ślubną dostępnych jest tak wiele różnych fasonów oraz modeli, że podjęcie decyzji może okazać się naprawdę dość trudne i czasochłonne. Dodatkowo trzeba też wziąć pod uwagę, że sklepowe sukienki bardzo często wymagają jeszcze drobnych poprawek, aby w pełni dopasować je do konkretnego typu figury. To dlatego należy zdecydować się na zakup z przynajmniej kliku miesięcznym wyprzedzeniem.

Suknie ślubne kolekcja 2018 – na jakie kroje warto się zdecydować?

Z całą pewnością istnieje kilka ponadczasowych krojów sukni ślubnych, które sprawdzają się za każdym razem i są najczęściej wybieranymi modelami, ze wszystkich dostępnych na rynku.
Wśród nich oczywiście jest model Princessa, czyli wszystkim dobrze znana sukienka z dopasowaną górą i falbaniastym, rozkloszowanym dołem. Podczas, gdy gorset góry ściśle przylega do ciała, to jego dół mocno się rozszerza, przypominając tym samym wytworne sukienki balowe z poprzednich epok. Bardzo często jest to krój wybierany przez młode kobiety, które tego dnia chcą czuć się wyjątkowo i przyciągać wzrok wszystkich zgromadzonych gości.
Kolejnym z bardzo popularnych fasonów jest tak zwana syrenka. Jest to sukienka o bardzo prostym kroju, który doskonale dopasowuje się do walorów figury. Bardzo często jest to też sukienka pozbawiona ramiączek i udekorowana warstwą koronki, dzięki czemu jest ona bardzo wytworna i idealna na kreację tego szczególnego dnia.
Oczywiście dużo pań decyduje się też na sukienkę o fasonie litery A. Jest to kreacja, która posiada mocno dopasowaną górę w postaci gorsetu, a jej dół rozszerza się lekko i w żadnym stopniu nie podkreśla talii ani bioder. Jest to fason dla kobiet, które nie chcą koniecznie podkreślać całokształtu swojej sylwetki.

Comments are closed.