calvin klein

Popularna marka Calvin Klein

Calvin Klein Inc. jest amerykańskim domem mody, jaki istnieje na rynku od 1968 roku. Oferuje produkty odzieżowe, obuwnicze, a nawet perfumy, zegarki, biżuterię i elementy wyposażenie wnętrz. Tak szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zapominajmy o tym, że marka posiada spory udział w rynku linii handlowych i detalicznych. Popularność wynika z doskonałej jakości i ciekawym designie produktów. Jak rozpoczęła się działalność firmy? Jakie zalety mają ubrania markowe? 

Początki Calvin Klein

Założycielem firmy jest Calvin Klein, który w latach 60 był znanym liderem projektowania ubrań. Ogromny sukces dała marce pierwsza linia jeansów, jakie pokochały miliony użytkowników na świecie. Projektant został szybko doceniony po pierwszym sporym pokazie na New York Fashion Week, gdzie jego talent był widoczny na pierwszy rzut oka. Okazuje się, ze pierwsza kolekcja była przeznaczona raczej dla młodzieży i obejmowała skromne sukienki i płaszcze, jakie prezentowano w nowojorskich sklepach. W roku 1969 Calvin Klein pojawił się na okładce magazynu Vogue, cały czas rozwijając działalność. 

calvin klein

Markowe ubrania

Nie bez powodu markowe ubrania CK cieszą się tak dużym zainteresowaniem na rynku. Aktualnie każdy z nas chce stawiać na modne i wygodne fasony ciuchów, które posłużą nam przez długi czas. Jakie zalety ma moda markowa? Przede wszystkim warto docenić doskonałą jakość, jaka przekłada się na wytrzymałość i solidne wykonanie odzieży. Projektanci dokładają wszelkich stara, aby tworzyć rozwiązania dopasowane do osób w każdym wieku. Wyjątkowa odzież Calvin Klein jest dostępna tutaj, gdzie bogaty asortyment przyprawia o zawrót głowy. 


Opublikowano

w

przez

Tagi: