Tegoroczne panny młode powinny już powoli rozglądać się za swoimi wymarzonymi sukniami ślubnymi. Moda ślubna tak jak moda codzienna również z roku na rok się zmienia, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne trendy, dowiadywać się jakie i kiedy kolekcje pojawiają się w salonach oraz przede wszystkim znaleźć inspiracje, które nam się podobają i które posiadają w sobie coś, co możemy zaczerpnąć w swojej wymarzonej sukni. Jak to zrobić? O to podpowiedź.

Po pierwsze – różnorodne fasony

Każda z panien młodych jest inna. Mamy różny wzrost, różne kształty ciała, zupełnie inne sylwetki oraz przede wszystkim – inne gusta. Jedne z pań nie wyobrażają sobie ślubu bez klasycznej „księżniczki”, inne z kolei stawiają na minimalizm i wybierają proste, klasyczne suknie. Aktualne trendy ślubne są bardzo otwarte dla panien młodych i pozwalają im na wszystko (byle nie do przesady). I tak o to np. suknie ślubne w Gdyni to suknie w kształcie litery A, suknie ślubne z szerokim, wielowarstwowym dołem, czyli tzw.” princeski”, modele z obniżonym stanem, suknie o fasonie „rybki” czyli z rozszerzanym dołem czy też krótkie suknie do kolan.

Po drugie – kolor

Panny młode mogą wybierać kreacje w różnych odcieniach bieli: od czystej bieli, po kość słoniową, kolor szampana, ecrue a nawet modny tak ostatnio pudrowy róż. Dla tych odważniejszych panien w kolekcjach projektanci ujęli również suknie w mocniejszych kolorach.

suknie ślubne z Gdyni

Po trzecie – dodatki

Wybierając suknie ślubną w salonie przymierzajmy od razu różnego rodzaju dodatki. Salony dysponują na miejscu obuwiem ślubnym, różnymi welonami, woalkami czy ozdobami do włosów. Panie mogą też przymierzyć bolerka, marynarki czy płaszcze, które idealnie współgrają z różnymi fasonami sukien.

Po czwarte – spory wydatek

Kupno sukni ślubnej to dość spory wydatek. Tylu ilu różnych producentów, salonów czy fasonów – tyle rozmaitych cen. I tak np. suknie ślubne w Gdyni umożliwiają pannom młodym nie tylko zakup wymarzonej sukni, ale i np. jej wypożyczenie. Taka opcja jest dużo tańsza a w niej również mamy różne przeróbki i dokładne dopasowanie kreacji do sylwetki.

Jaka powinna być idealna suknia ślubna? Na pewno nie taka, na którą stawiają wszystkie magazyny modowe. Idealna suknia powinna w 100% pasować do panny młodej, by ta tego dnia czuła się w niej wyjątkowo i bajecznie pięknie.

Comments are closed.