Spersonalizowane etykiety i naklejki na alkohol weselny – czym się kierować przy wyborze?

Etykiety i naklejki personalizowanie na alkohol cieszą się coraz większą popularnością. Zamawia się je na urodziny, imieniny, imprezy rodzinne i firmowe, jednak najczęściej ze spersonalizowanych etykiet i naklejek korzysta para młoda zamawiając alkohol weselny.

Zalety spersonalizowanych etykiet i naklejek

Spersonalizowane etykiety pozwolą zaskoczyć wszystkich gości i będą stanowiły niebanalną ozdobę weselnych stołów. Stanowią też idealny prezent dla przybyłych gości weselnych, który będzie przypominał im o tej doniosłej chwili oraz wspaniałej zabawie podczas wesela. Personalizacja daje szerokie możliwości i stanowi jeden z najnowszych trendów w produkowaniu etykiet. Etykiety i naklejki okolicznościowe można wykonać w bardzo krótkim czasie, rozwiązanie to nie jest bardzo kosztowne a pozwala na zaprojektowanie zarówno samego napisu jak i dowolnej grafiki. Warto zwrócić uwagę na detale: chętnie wybierane są naklejki z imieniem, zdjęciem, określoną dedykacją oraz cytatami. Taka butelka będzie stanowiła ciekawą pamiątkę.

Etykiety na alkohol weselny produkowane są na papierze samoprzylepnym, dlatego wydrukowane wystarczy okleić na dowolnie wybranej butelce. Czynność ta jest szybka i prosta, nie zajmuje wiele czasu. Papier używany do wykonywania naklejek odznacza się wysoką jakością i trwałością, dlatego kupujący uzyskuje gwarancję, że naklejki nie będą rwały się i niszczyły.

Wiele sklepów w swojej ofercie posiada gotowe wzory naklejek na weselny alkohol do których można dopasować imiona nowożeńców oraz datę ślubu. Kolory najbardziej polecane to róż, biel i jego odcienie a także żółty i pozostałe jasne pastelowe barwy. Dużą popularnością cieszą się naklejki o motywach kwiatowych lub ciekawych grafik np. w formie serduszek. Nowożeńcy mają możliwość dopasowania rozmiaru naklejek do wielkości dekorowanej butelki. Efekt końcowy jakim jest ozdobiony stół weselny oraz detale w postaci serwetek, kwiatów oraz spersonalizowanych butelek na alkohol wprowadzą dużą różnorodność oraz zaciekawią gości weselnych.


Opublikowano

w

przez

Tagi: