Sukienki

Sukienka na wesele – modele, których powinniśmy unikać

Wybierając się na wesele, panie zawsze poświęcają sporo czasu nad wybraniem tej odpowiedniej sukienki z takich kreacji: https://intimiti.pl/sukienki-na-wesela. Część z nas ma w swoich szafach takie stałe modele, które pasują zawsze i na każdą okazję. Niektóre z nas jednak, nigdy nie mogą się zdecydować na konkretną sukienkę i zazwyczaj kupują ją na ostatnią chwilę lub wyciągają z szafy sukienkę, w której nie do końca się czują komfortowo. Dziś podpowiadamy, jakich sukienek najlepiej unikać i jakie modele nie są zdecydowanie wskazane na taką uroczystość.

Czarna sukienka – zdecydowanie nie!

Niektóre panie czują się bardzo dobre tylko i wyłącznie w czarnych sukienkach, które doskonale podkreślają figurę oraz charakter jej właścicielki. Wesele jednak to taka okoliczność, na którą nie za bardzo pasuje ten kolor. Lepiej zamienić czerń na granat, butelkową zieleń, brąz lub szarość, które również są ciemniejszymi kolorami, jednak dożo lepiej będą się prezentować na sali weselnej. 

Za krótka sukienka – zdecydowanie nie!

Jak wybrać sukienkę na wesele dla kobiety, która ma idealną sylwetkę? Wiele pań chce się pochwalić piękną sylwetką lub wysportowanymi nogami i na tą okoliczność wybiera zdecydowanie za krótkie sukienki, które ledwo zakrywają „pupę”. Niestety podczas tańca lub konkursów weselnych – taki model nie sprawdza się kompletnie, gdyż jest niewygodny i niekomfortowy. Za krótkie sukienki w połączeniu z wysokimi obcasami nawet na najbardziej idealnej sylwetce – na weselu również nie wyglądają zbyt dobrze. Lepiej takie modele zostawić na dyskotekę. 

Jak wybrać sukienkę na wesele by była ona taktowna? 

Za duży dekolt? Odsłonięte całe plecy? Odsłonięty brzuch? Takim kreacjom podczas wesele mówimy zdecydowanie nie.

Możliwość komentowania Sukienka na wesele – modele, których powinniśmy unikać została wyłączona