Kobiety o figurze klepsydry mają naprawdę wiele atutów, które warto podkreślić. Do takiej sylwetki pasują niemalże wszystkie ubrania. Warto więc przy tym zaszaleć ze swoim strojem. W tym celu można wybrać np. najmodniejsze sukienki dzienne. Jakie z nich najlepiej zaprezentują się na figurze klepsydry?

Sylwetka klepsydry charakteryzuje się szerszymi biodrami, większym biustem i wąską talią. To idealna figura, o której marzy wiele kobiet. Można ją również dodatkowo podkreślić, aby wyeksponować swoje atuty. Tutaj najlepiej sprawdzą się dość obcisłe, przylegające sukienki dzienne n-fashion.pl. To one dokładnie opatulą całe ciało i podkreślą jego naturalne piękno. Takie sukienki powinny sięgać przed kolano. Należy do nich dobrać buty na wyższym obcasie np. na szpilce. Dzięki temu cała sylwetka nabierze ładnych proporcji. Kobiety niższe powinny przy tym sięgnąć po buty w kolorze cielistym lub w barwie rajstop. Dzięki temu nogi będą wyglądać na dłuższe, a cała sylwetka sporo na tym zyska.

Figura klepsydry pozwala na swobodną zabawę z modą. Należy więc unikać przy tym bezkształtnych, luźnych ubrań. Lepiej postawić na odzież podkreślającą ciało, która najlepiej zaprezentuje się właśnie na figurze klepsydry.

Comments are closed.