Kupno odpowiedniej sukienki jest często dla współczesnej kobiety dosyć sporym wyzwaniem, a może stać się nawet problemem, kiedy mamy trochę pełniejsze kształty i nie w każdym fasonie wyglądamy korzystnie.Przy dobieraniu sukienki plus size w N-Fashion powinniśmy oczywiście kierować się swoim gustem, ale nie tylko to jest najważniejsze.

Przed wybraniem się do sklepu znajdźmy chwilę dla siebie, kiedy nikt nie będzie nam przeszkadzał. Stańmy przed lustrem, przymierzmy sukienki znajdujące się w naszej szafie i oceńmy, w których fasonach wyglądamy najlepiej. Warto też dla samej siebie zastanowić się, jaki mamy typ figury oraz co chcemy zatuszować, a co uwydatnić i pochwalić się całemu światu.

Twoje ramiona i biodra mają mniej więcej tę samą szerokość, a Ty możesz poszczycić się wyraźnie zaznaczoną talią? Jesteś z pewnością klepsydrą, wybieraj więc sukienki z paskiem w talii i niezbyt głębokim dekoltem.

Posiadasz duży biust i rozłożyste biodra? Powinnaś skusić się na sukienkę o prostym fasonie bez zbędnych falbanek, które niepotrzebnie Cię poszerzą. Z pewnością masz jednak bardzo zgrabne i szczupłe nogi, poszalej więc z długością.

Początkowo wybór sukienek plus size może wydawać się trudny i będziesz chciała z tego zrezygnować. Pamiętaj jednak, że w obecnym czasie mamy na rynku tak duży wybór krojów sukienek o różnorakich barwach i wzorach, że z pewnością uda Ci się dobrać coś, co sprawi, że poczujesz się w swoim ciele najlepiej na świecie.

Comments are closed.