Tuby strzelające – co trzeba o nich wiedzieć?

W sklepach można znaleźć kilka różnych tub strzelających, dlatego też warto dowiedzieć się jak wybrać konfetti ślubne, które w 100% zaspokoi nasze indywidualne oczekiwania. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście tuby strzelające czerwonymi płatkami róż, ale nie jest to  jedyne rozwiązanie. Młode Pary bardzo często decydują się również na tuby, które strzelają kolorowymi motylkami albo piękne konfetti. 

Oryginalne akcesoria ślubne

Dzień ślubu dla Państwa Młodych jest czasem ogromnej radości. Dla wielu osób jest to najważniejszy i najszczęśliwszy dzień w roku. Aby upamiętnić ten ważny dzień rzucany jest ryż przez gości, wręczane kwiaty, a nawet wypuszczane są gołębie. Bardzo ciekawym rozwiązaniem może okazać się również wykorzystanie specjalnych tub strzelających. Są to bardzo proste i bezpieczne akcesoria ślubne, dzięki którym można stworzyć niesamowity efekt na przykład podczas wyjścia Pary Młodej z kościoła. 

Kiedy można wykorzystać konfetti?

Osoby, które planują kupić tuby strzelające powinny dowiedzieć się nie tylko, jak wybrać konfetti ślubne, ale również kiedy najlepiej skorzystać z ich olbrzymiego potencjału. Tuby wystrzeliwane są przede wszystkim podczas wejścia nowożeńców na salę weselną albo podczas ich pierwszego tańca. Wiele osób wystrzeliwuje konfetti również podczas krojenia tortu weselnego. Dobry fotograf wykorzystuje olbrzymi potencjał konfetti także przy robieniu zdjęć pamiątkowych. Możliwości jest naprawdę bardzo wiele, dlatego też warto zadbać o odpowiedni zapas tub.


Opublikowano

w

przez

Tagi: