Odzież damska,  Sukienki

Ubranie damskie na wesele

Ubranie damskie na wesele musi być eleganckie, niezbyt wyzywające, ale zarazem efektowne. Wyzwaniem jest nie tylko stylizacja panny młodej, ale i jej matki. Nie jest to zadanie łatwe i warto pomyśleć o nim ze sporym wyprzedzeniem.

Matka panny młodej powinna postawić na rozwiązanie bedące kompromisem między wygodą i komfortem, a powagą całej sytuacji zaślubin i wesela. Ślub to okazja wyjątkowa, więc na pewno sprawdzi się kreacje elegancka, szykowna i klasyczna zarazem. Z uwagi na liczne obowiązki musi być również wygodna i niekrępująca ruchów.

Ubrania damskie przy wyborze należy wziąć pod uwagę obowiązujące zasady dress code’u i zwrócić uwagę na krój, kolorystykę oraz długość stroju. Niedopuszczalna jest w tym przypadku biel i barwy pokrewne np. ecru. Są one zarezerwowane tylko i wyłącznie dla panny młodej. Lepiej zrezygnować także z czerni, która jest kolorem żałoby.

Matka powinna prezentować się elegancko i dostojnie, złym rozwiązaniem będą więc zbyt krótkie sukienki (najlepsza długość to za kolano), głębokie dekolty i wycięcia oraz kreacje bardzo opięte, zbyt kolorowe i dziwne. Najlepiej zatrzymać się gdzieś pośrodku pomiędzy klasyczną małą czarną i szaloną cekinową sukienką sylwestrową.

Możliwość komentowania Ubranie damskie na wesele została wyłączona