Weselne inspiracje – bańki

Organizujesz wesele? Chcesz dodać tym wyjątkowym chwilom magii? Wykorzystaj bańki mydlane, które świetnie sprawdzą się podczas ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

Czar baniek mydlanych

Te przeźroczyste mydlane kulki unoszące się delikatnie na wietrze kojarzą nam się z delikatnością, radością i dziecięcą beztroską. Warto je wykorzystać podczas tak pięknego dnia, jakim jest ślub i wesele.

Już tradycją stało się obsypywanie Nowożeńców monetami, ryżem, konfetti czy płatkami kwiatów. Mówi się, że to na szczęście, ale to „szczęście” należy potem posprzątać, co może okazać się problemem, bo kto ma to zrobić? Witanie Młodych pod kościołem lub urzędem bańkami mydlanymi jest mniej problematyczne. Nie trzeba po nich sprzątać, żaden z gości nie oberwie przez przypadek w twarz, a nawet jeśli bańka nie zrobi mu krzywdy. Poza tym bańki dłużej utrzymują się w powietrzu i delikatnie dryfują, co tworzy urokliwą atmosferę i pięknie wygląda na zdjęciach.

Bańkową kurtyną można przywitać Parę Młodą pod salą weselną. Co ważne taka forma radości i powitania nie zasłoni bohaterów dnia i spowoduje, że u wielu osób pojawi się uśmiech na twarzy.

Ważne momenty na weselu

Bańki mydlane na wesele dostępne w z-miłości.pl i innych specjalistycznych sklepach tego typu to świetna opcja do wykorzystania ich w kulminacyjnych momentach dnia. Do tego celu potrzebne będzie specjalne urządzenie. W większości przypadków posiadają je zespoły muzyczne lub DJ. Jeżeli nie to jego zakup nie jest drogi, a może uświetnić ważne chwile. O pomoc można poprosić zaufanych gości weselnych, którzy za pomocą mydlanego płynu i specjalnego patyczka mogą przygotować bańki. Poproszeni goście na pewno się zgodzą na taką pomoc.

Pierwszy taniec to moment, na który czekają goście, a Para Młoda ukradkiem obgryza paznokcie. Nie każdy lubi być w centrum uwagi, bańki mydlane pozwolą odwrócić uwagę weselników, ukryją drobne pomyłki i pozwolą nieco się odstresować Młodym.

Wjazd tortu weselnego można zapowiedzieć wyrzutem wielu baniek mydlanych. Popularny wystrzał konfetti może zniszczyć cukiernicze dzieło, a fruwające bańki, które będą lśnić w blasku świateł nadają chwilom uroku i nieco bajkowego klimatu. Tak zapowiedziany tort z pewnością przyciągnie uwagę nie tylko łasuchów.

Podziękowania dla rodziców to bardzo wzruszający moment, któremu towarzyszą łzy. Nie każdy chce pokazywać swoje wzruszenie, dlatego fruwające bańki mydlane mogą odwrócić uwagę oraz sprawią, że rodzice Państwa Młodych nieco się rozluźnią.

Jak jeszcze wykorzystać bańki mydlane

Bańki mydlane można wykorzystać do zdjęć. Fruwające kuleczki dodają zdjęciom uroku i niecodziennej magii.

Popularne stało się wręczanie gościom weselnym upominków jako podziękowania za przybycie. Malutkie flakoniki z krótką dedykacją można umieścić przy nakryciu każdego z gości. Wielu z nich z pewnością je wykorzysta, a jeżeli nie to będą mieli miłą pamiątkę z tego dnia.

Dzieci często są gośćmi na weselu, nie od dziś wiadomo, że kochają one zabawy z bańkami. Można specjalnie dla nich przygotować kącik, gdzie będą puszczać i ganiać bańki mając przy tym mnóstwo frajdy.


Opublikowano

w

przez

Tagi: