Z jakiego materiału wybrać bieliznę wyszczuplającą?

Nowoczesna bielizna wyszczuplająca dostępna jest w bardzo wielu wersjach, dlatego też wybranie najlepszego modelu nie zawsze jest prostym zadaniem. Wybierając wysokiej jakości bieliznę modelującą ciało w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na zastosowane materiały.

Moda na bieliznę wyszczuplającą

W ostatnim czasie rekordy sprzedaży bije bielizna wyszczuplająca ze sklepu Gorteks wykonana w całości z materiałów syntetycznych. Producenci do wyboru mają bardzo wiele rewelacyjnych włókien syntetycznych, które znacząco przewyższają włókna naturalne. Pamiętać należy również o tym, aby oprócz samych materiałów zwrócić szczególną uwagę na technikę szycia. Godna polecenia jest przede wszystkim bezszwowa bielizna, która nie podrażnia skóry. Doskonałymi właściwościami użytkowymi może pochwalić się nie tylko nylon, ale również elastan, poliamid i poliester. Każdy z wymienionych materiałów ma swoje zalety i wady, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z nimi, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie dokonać udanego zakupu. Warto wspomnieć także o tym, że wielu producentów bielizny łączy syntetyczne materiały z włóknami naturalnymi. Godna uwagi jest przede wszystkim niesamowita wiskoza, która wyróżnia się niespotykaną przewiewnością.

Poziom modelowania ma znaczenie

Przy wyborze nowej bielizny wyszczuplającej warto zwrócić uwagę na poziom modelowania sylwetki, który ma bezpośredni wpływ na zawartość elastycznych włókien. Pamiętać należy o tym, że to właśnie elastyczne włókna podtrzymują i uciskają ciało. Przeglądając dostępne w sklepie produkty warto sprawdzić na metce ile w rzeczywistości bielizna w swoim składzie zawiera elastanu. Bielizna korygująca o niskim stopniu modelowania będzie posiadać tylko kilka procent elastycznych włókien. Dzięki bieliźnie tego typu będzie można liczyć jedynie na delikatne wysmuklenie. Bielizna mocno korygująca może w swoim składzie zawierać nawet 20% elastycznych włókien. Dzięki bieliźnie tego typu można zmniejszyć obwód ciała nawet o 2 centymetry.

Na jaki fason postawić?

Aby wybrać porządną bieliznę wyszczuplającą warto zwrócić uwagę również na jej fason. Kobiety, które męczą się na co dzień ze zbyt obfitym biustem mogą postawić na biustonosze typu minimizer. Modele tego typu zaprojektowane są w taki sposób, aby rozłożyć równomiernie tkankę na klatce piersiowej, dzięki czemu będzie można optycznie zmniejszyć biust. Dla kobiet, które zmagają się z wystającymi fałdkami zdecydowanie najlepszym wyborem będą majtki z wysokim stanem, które dodatkowo wzmocnione są panelem z przodu. Aby optycznie wysmuklić uda można postawić na charakterystyczne majtki typu kolarki.


Opublikowano

w

przez

Tagi: